nl fr en
Exhibition

To Be Antwerp

All data

  1. Friday 27 November 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  2. Saturday 28 November 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  3. Sunday 29 November 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  4. Monday 30 November 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  5. Tuesday 1 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  6. Wednesday 2 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  7. Thursday 3 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  8. Friday 4 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  9. Saturday 5 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  10. Sunday 6 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  11. Monday 7 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  12. Tuesday 8 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  13. Wednesday 9 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  14. Thursday 10 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free
  15. Friday 11 December 2020 — Bourlaschouwburg, Antwerpen
    Free

Ook interessante producties

Wat de bomen weten Theatre 26 November 2020 until 27 November 2020

Wat de bomen weten

Fabrice Murgia / Dominique Pauwels / LOD muziektheater / Cie Artara

Bruegel Theatre 27 November 2020 until 15 May 2021

Bruegel

Lisaboa Houbrechts / Toneelhuis