
The Grief of Red Granny
Toneelhuis / LOD muziektheater / Görges Ocloo
We nodigen je graag uit in de rode pluche van de Bourla voor een grote Slow Reading in de zaal en boekenspeeddates in de loges. En geen verjaardag zonder verjaardagstaart!
Alle lezers zijn welkom om zich tussen 11u en 15u met een boek in de hand neer te vlijen in één van de rode zitjes. De stilte om lekker te lezen, wordt bewaard. In De Foyer kan je verpozen en praten bij een drankje.
In de zaal zijn koptelefoons beschikbaar waarmee je tijdens het lezen kan intunen op een Silent Disco kanaal (met klassieke muziek, soundscapes van Scale of de podcast De kunst van het verdwijnen) en Esohe Weyden schrijft een stadsgedicht voor 5 jaar Antwerpen Leest, dat op deze dag wordt gelanceerd.
Elk uur trakteren bekende Antwerpenaars de lezers op een kort literair intermezzo:
Na haar intermezzo snijdt schepen Lien van de Kelder de taart aan in de Foyer.
Esohe Weyden lanceert een stadsgedicht voor 5 jaar Antwerpen Leest. Druk zelf een vers uit het gedicht op een totebag van Antwerpen Leest of op een zelf meegebracht kledingstuk (liefst katoen), onder begeleiding van zeefdrukstudio Rombus (11u30 - 14u30).
Tussen 13u en 15u kan je in de loges een spannende speeddate doen en babbelen over je favoriete boeken met o.a. Kris Strybos (Scale), Bart Van Nuffelen (Martha!tentatief), Esohe Weyden (stadsdichter), Monique Maelstaf (leesbegeleider Samenlezen), Dries Decru (Bib Permeke), Birgit Van Ackere (Bib Bist), Bie Van Assche (leesbegeleider Samenlezen), Inge Verhulst (collectievormen Bib Antwerpen) en stadslezers Wendy Struyf, Sven Reynders en Tine Dewachter.
Gratis, je boek is je toegangsticket. Reserveer wel je plekje. De deuren openen om 10u30.