Bekijk foto's
Muziek

Gregory Frateur sings Billie Holiday and then some

Gregory Frateur, bekend om zijn bezielde stem en unieke podiumprésence, brengt een ode aan de grote vrouwelijke jazzdiva's van vervlogen tijden. 
Met Billie Holiday als stralend middelpunt weeft hij een intieme en meeslepende muzikale reis langs tijdloze songs vol hartstocht, liefde en melancholie.

Samen met topmuzikanten Bram Weijters (piano), Nicolas Rombouts (contrabas) en Steven Cassiers (drums) laat Frateur de magie van het jazzrepertoire herleven in eigenzinnige, persoonlijke interpretaties. Verwacht geen letterlijke kopieën, maar verrassende herwerkingen die eer betonen aan de oorspronkelijke kracht van de muziek én tegelijk zijn eigen muzikale universum laten spreken. Een concert dat je meevoert naar de ziel van de jazz, maar altijd met een frisse en eigentijdse toets.
Het nieuwe album Gregory Frateur sings Billie Holiday and then some verschijnt digitaal én als gelimiteerde vinyluitgave. De vinyl is te koop in de Bourla op de dag van het concert. Gregory Frateur signeert!

vocals

  • Gregory Frateur

bas

  • Nicolas Rombouts

drums

  • Steven Cassiers

piano

  • Bram Weijters

Alle data

  1. donderdag 5 november 2026 — 20u00 — Bourlaschouwburg, Antwerpen

Meer over ‘Gregory Frateur sings Billie Holiday and then some’

Ook interessant

Alle schone dingen Theater 7 oktober 2026 t/m 21 oktober 2026

Alle schone dingen

Toneelhuis / Olympique Dramatique / Duncan Macmillan, met extra materiaal van Jonny Donahoe